2013 Bellona Halı Modelleri | Genel | Gelinlik Modelleri, 2015 Gelinlik Modelleri, Abiye Modelleri

Evin en büyük tamamlayıcı eşyalarından olan halıların 2013 modasını sizler için araştırdık. Bu kez mercek altına aldığımız halı markası ise Bellona. Bellona’nın 2013 halı modellerinin arasından hoşunuza gidebileceğiniz düşündüğümüz modelleri galerimize ekledik. Mobilya ve oturma grubu alanında hizmet veren Bellona son iki yılda halı sektörüne de ciddi anlamda yatırım yaptı ve ortaya güzel bir halı konsepti çıktı. Mobilyada ki başarısını halı modellerinde de devam ettireceğe benziyor. İki yıldır çıkardığı halı koleksiyonlarıyla dikkat çeken Bellona bu yıl daha iddialı. Bellona halı modelleri kişilerin tercihlerine göre dizayn edilmiş. İsteyene rengarenk halı modelleri, isteyene klasik halı modelleri.

bellona hali modelleri positive cool white black 2013 Bellona Halı Modelleri

Bellona Positive Cool White Black Halı Modeli

Görsel medya, televizyon ve internette sıkça reklamlarını gördüğümüz Bellona, Halı Kampanyası ile de büyük ilgi gördü. Daha çok dar gelirli ve orta gelirli ailelere hitap eden Bellona halılar lüx ve pahalı modelleri ile de dikkatleri çekiyor 2013 koleksiyonunda. 2013 yılında halı faaliyetlerine daha da çok hız kazandıracaklarını açıklayan firma yetkilileri halı sektörüne ne denli ciddi anlamda baktıklarının bir göstergesi yönünde adeta. tarafından üretilen halıların ne kadar iddialı olduğunun bir nevi göstergesi aslında. Halı sektöründe iddialı olduklarını, gerek yapmış oldukları yatırımlar gerekse ayırmış oldukları reklam bütçesi ile bizlere göstermektedirler.

Düğünvegelin.net olarak Bellona’nın yapmış olduğu ciddi yatırımlardan ötürü sitemizde sizlere Bellona Halılar hakkında bilgi vermek ve hakkında bir öngörünüz olsun istedik. Rekabetin yoğun olduğu halı sektöründe ciddi anlamda pay sahibi olacağına inandığımız Bellona’ nın 2013 halı modellerini hemen bu sayfanın altında ki galerimizde bulabilirsiniz.

Bu arada halı fiyatlarını merak eden ziyaretçilerimiz için Bellona halıların fiyatlarını da araştırdık. Bellona halı fiyatları: Metrekaresi 100 TL’den 500 TL’ye kadar farklılık gösterebiliyor. Bunun başlıca sebepleri de kullanılan malzeme ve işçilik farkları. İşte Bellona 2013 yeni sezon halı modelleri

Umarız ki 2013 Bellona halı modelleri galerimizi beğenmiş sinizdir.

887 views

Derecelendirme:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Kullanıcı Yorumları


Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

*

Benzer Haberler


03 Eylül 2014, Yorum Yapılmamış
01 Eylül 2014, Yorum Yapılmamış
29 Ağustos 2014, Yorum Yapılmamış
28 Ağustos 2014, Yorum Yapılmamış
27 Ağustos 2014, Yorum Yapılmamış